Współpraca

WARSZTATY:

Warsztaty kulinarne to coś co kocham. Możliwość spotkania ludzi, porozmawiania o ich spostrzeżeniach na temat kulinariów, nauka gotowania, rozwiązywanie kulinarnych problemów, pyszna zabawa i wspólny posiłek. To szkolenie dla Was w najsmaczniejszych warunkach.      

WARSZTATY ZERO WASTE 

WARSZTATY ZERO WASTE DLA MAM Z DZIEĆMI
WARSZTATY ZERO WASTE- świąteczne

 

A także:
WARSZTATY STREET FOOD ŚWIATA
WARSZTATY Z TRADYCYJNEJ KUCHNI POLSKIEJ  
WYKŁADY/SZKOLENIA:  

Interaktywny wykład to około 2 godzinne spotkanie podczas, którego poznacie fakty dotyczące Zero Waste, w tym marnowania żywności. Podczas spotkania zadam wiele pytań do publiczności, dzięki czemu uczestnicy aktywizują się i chętnie poruszają temat ze swojego punktu widzenia. Dla osób aktywnych przewidziane są nagrody w postaci warzyw i owoców oraz mojej książki Bez Resztek.  
Wykłady oraz szkolenia mogą mieć nieograniczoną liczbę uczestników. Mogą być prowadzone w formie profesjonalnych szkoleń dla firm lub jako rozrywka podczas spotkań firmowych.   

 

 

 

 

LIVECOOKING:

Mnóstwo zabawy oraz moc ekologicznych informacji wraz z degustacją posiłków, przygotowanych podczas wydarzenia.
EVENTY SPECJALNY:

Kolacja w sadzie, na barce, śniadanie nad jeziorem? Eventy specjalne to wydarzenia, które mogą odbyć się w wybranym przez Ciebie miejscu. Jako kucharz prowadzący, przygotuję dla Ciebie i Twoich gości posiłek dostosowany do okoliczności i oprawy miejsca. Tak by ten moment był nie do zapomnienia.