Na co dzień szefowa kuchni i doradca kulinarny, tworzy karty menu do restauracji i na indywidualne okoliczności. Uzależniona od aktywności fizycznej, więc jeśli chcesz ją wkurzyć, to spraw żeby nie zdążyła na zaplanowany trening. Dwa nurty kulinarne, które reprezentuje to no-waste-cusine oraz tradycyjną kuchnię hawajską. Zawsze chciała surfować w Honolulu, dlatego często do swojej kuchni jeździ na longboard’zie, gdzie rozwija miłość do hawajskiej kuchni. Dwa lata temu po raz pierwszy próbowała zapoznać Warszawiaków z hawajską kuchnią, tworząc menu do jednej z restauracji, w której można było spróbować tradycyjnych dań, takich jak: Loco Moco, Huli Huli Chicken, Salmon Poke. Uwielbia gdy w daniach mieszają się smaki, faktury i kolory, dlatego wybrała hawajską kuchnie. Tradycyjne, rajskie przepisy łączą między innymi smaki Japonii, Chin, Tajlandii, Filipin, czy Portugalii. Różnorodność jest spowodowana mieszanką etniczną tego miejsca. Taką kuchnią nie można się nudzić. Jagna ma również słabość do hawajskiego języka, dlatego nie zdziwcie się jak zaprosi Was na pupu, czyli przystawki, żeby tuż po nich zacząć lomilomi- masowanie, a na końcu podziękuje Wam słowem Mahalo!
No-waste-cusine to nie tylko gotowanie, a sposób myślenia. Zacznijmy od tego, że na świecie wyrzuca się 40% kupowanej żywność! W praktyce oznacza to tyle, że z 3 siatek zakupów, jedna z nich ląduje automatycznie w śmieciach! Jagna odpowiada na pytania jak robić zakupy, jak przechowywać żywność, jak gotować z resztek, co faktycznie wyrzucić.
Jagna chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas prowadzenia warsztatów kulinarnych i pokazów live cooking. Jest pomysłodawczynią i realizatorką Urban Dinners, czyli wielkich kolacji przy jednym stole, dla nieznanej sobie grupy ludzi. Jagna zajmuje się również food designem. Tworzy przepisy oraz zdjęcia pod hasłem „architektura kulinarna”, które znane są już w Berlinie, we Francji, Czechach i w Stanach Zjednoczonych.